Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Mając na uwadze działalność gospodarczą, społeczną, sportową i kulturalną prowadzoną przez podmioty gospodarcze, organizacje społeczne i kulturalne, kluby sportowe i mieszkańców powiatu konińskiego, Zarząd Powiatu Konińskiego uchwałą nr 218/2012 z dnia 22 sierpnia 2012 roku ustanowił „Nagrodę za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego”.

Nagroda, wręczana podczas Gali Powiatu Konińskiego, jest przyznawana na wniosek w czterech dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport i Turystyka” oraz „Działalność Społeczna”. Szczegóły przyznawania Nagrody określa Regulamin.

Uchwała Nr 611/2023 Zarządu Powiatu Konińskiego z dnia 26 października 2023 r. w sprawie "Nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego"

Regulamin przyznawania Nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego

Druk wniosku o przyznanie nagrody

Laureaci Nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego